“Të japin informacione nga jashtë”, plas debati mes Julit dhe Romeos

Përplasjet mes Jul Dedës dhe Romeo Veshajt kanë vijuar edhe pasditen e sotme në BBV, ku Juli e ka cilësuar Romeon si lojtar të dobët.

“Meritoni është kundërshtari më i fortë për mua, më i fortë se ty”, është shprehur Juli, ndërsa Romeo i është përgjigjur se ai nuk e beson as veten për gjërat që thotë.

Në debat Juli ka përfshirë edhe Juljan, për të cilën tha se i jep informacione nga jashtë Romeos dhe e mëson se si të luaj.

Juli: Romeo ka qejf ta bëjë këtë sikur e sulmojnë të gjithë.

Unë kam kundërshtar burrat për momentin, Meritoni është kundërshtari më i fortë për mua, më i fortë se ty.

Romeo: Ti as vetën nuk e beson, ke dal bllof gjithë këtë kohë.

Juli: Bllof ke dalë ti, ti je mbret i bllofeve në Big Brother, nuk ka BBV në Shqipëri që ta kalon ty me bllofe.

Ik e konsultohu me këtë ti (për Juljan) se kjo ka ardhur nga jashtë të jep informacione.

Të mëson si të luash se nuk di.

Romeo: Juljan e kam zemër, ke inat.

Julja: Hajde hajde Juli. Unë s’kam ardhur për Romeon këtu akoma, se ke kuptuar.

Ke ndonjë problem se unë flas me Romeon.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *