Magazine Showbizz

“Të gjithë po martohen, ti kur do ta bësh?” Noizy befason me përgjigjen e tij

Share on the social medias

Ashtu si në çdo intervistë që jep, Noizy nuk i ka shpëtuar as në intervistën e fundit pyetjve rreth jetës private.

Në të gjitha prononcimet që ka bërë rreth jetës së tij private, Noizy është shprehur se është beqar dhe do të vijojë të jetë vetëm për një kohë të gjatë, në intervistën e fundit me moderatorin Labinot Gashi, Noizy u pyet përsëri rreth jetës së tij personale.

“Të gjithë u martuan, po ti?” – ishte pyetja që moderatori i drejtoi duke i përmendur disa nga kolegë të tijë që tashmë i kanë dhënë fund beqarisë.

“Po ma bëni xhindë, kudo shkoj më thonë këtë. Për momentin nuk ka, me sa po shoh paskam ngelur mbrapa. Më duket vetja i pazot, s’jam i zoti, i kam bërë të gjitha në rregull vetëm për këtë s’po bëj taman”– tha Noizy duke qeshur./panorama/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *