Magazine Showbizz

Tayna kapet mat duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian, dalin pamjet (VIDEO)

Share on the social medias

Prej kohësh po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar për dikë pasi filmimi është bërë në aeroport.

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco.

Ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian./Indeksonline/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *