‘Shpërthen’ Olta Gixhari, habit me deklaratën ndaj çiftit: Unë do prish dasmën e Luizit dhe Kiarës (VIDEO)

Olta Gixhari sapo deklaroi se do t’i prishë dasmën Kiraës dhe Luizit. Por qetsohuni, kjo do të ndodh vetëm nëse çifti nuk e fton në dasëm. Olta…