Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Çfarë do të bëjë pas mbarimit të “BBV2”? Luiz Ejlli zbulon planet e së ardhmes

Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro kanë intervistuar LIVE nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania2” Luiz Ejllin, i cili ka treguar se çfarë do të bëjë pas…

Ermal Fejzullahu ka disa fjalë për Luizin, ia përmend edhe fitoren

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, më parë bëri një postim duke treguar mbështetjen e tij për banorin e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejllin. Ai tha se…