Surprizë! Nuk është Kiara, ja kush do ta prezantojë “Big Brother Vip Fan Club”

Sezoni i tretë i “Big Brother VIP Albania” pritet të nisë në 13 Janar 2024.

Megjithatë, edhe pse pjesa më e madhe e personazheve që pritet t’i bashkohen programit janë zbuluar, sa i përket moderimit nuk dihet asgjë.

Mirëpo kureshtje të madhe ka ngritur edhe “Big Brother Vip Fan Club”.

Sipas burimeve, këtë sezon nuk do të jetë Kiara Tito ajo që do të moderojë “Fan Club”, shkak shtatzënia e saj, por një personazh tjetër.

Bëhet fjalë për Efi Dhedhes, ish banoren e “Big Brother Vip Albania”, e cila një javë më parë konfirmoi rikthimin në ekran.

Megjithatë do të na duhet të presim edhe pak për të zbuluar si qëndron e vërteta.

Kujtojmë se Kiara dhe Efi i kanë prishur raportet e tyre pas mbarimit të BBV.

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *