Surprizat nuk kanë fund, çfarë pritet të ndodhë në “Ferma VIP”

Surprizat në “Ferma Vip” nuk kanë fund. Pasi u zbuluan 16 personazhet konkurrentë, mbrëmjen e sotme u zbuluan edhe dy opinionistët, Sonila Meço dhe Enkel Demi.

Mirëpo këta dy të fundit nuk do të jenë të vetmit në këtë pozicion. Në ditët në vijim, do të jetë edhe një opinionist tjetër. Këtë gjë e bëri të ditur moderatorja Fjoralba Ponari gjatë spektaklit, ndërsa nuk tha asnjë emër, duke na e lënë një surprizë për ditët e ardhshme.

“Ferma Vip” një spektakël gjigand me producente Holta Dulakun vjen për herë të parë në Shqipëri, duke vënë VIP-at në një sfidë me veten, larg zhurmës së qytetit dhe më pranë tokës dhe jetës së fshatit./vizionplus.tv

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *