Su Burcu Yazgı Coşkun will be the new favorite name of the drama scenes!

Su Burcu Yazgı Coşkun, who has given a successful performance for 3 seasons in the TV series Kardeşlerim (For My Family), continues to draw attention especially with her acting in drama scenes. The emotional intensity of the character Asiye, who came to the venue after the children were shot in the 87th episode of my brothers series and found them injured, deeply affected the audience.

While the fans of the series Kardeşlerim are criticizing the screenwriter Gül Abus, this is because some of the characters have left the series. The shooting of the children, then the fight for life in the hospital, and the emotionality of the character Asiye in this process, greatly impressed the fans of the series Kardeşlerim.

The 87th episode of the series has passed and the third season is approaching towards the end. The audience is eagerly waiting for what will happen at the end of this shooting story, which emerged at the point of the course of the scenario, which many viewers criticized. Of course, the performances of the actors in such heavy and emotional scenes do not go unnoticed.

Su Burcu Yazgı Coşkun, who is the rising star of recent years in social media, pleased her followers especially with her performance in the 87th episode. The young actress has been in front of the camera since she was 7 years old, and the project “Kardeşlerim” was a great opportunity for experience. It is clear from the comments on social media that Su Burcu Yazgı Coşkun influenced the audience, especially in the emotional and tearful scenes.

On behalf of the young actress, the TV series Kardeşlerim has been the springboard of her career, and it is not difficult to predict that she will come before her drama roles in the next projects.

It is also observed that the TV series Kardeşlerim has experienced a decrease in ratings in recent weeks. It is also observed that the scriptwriter needs to make significant innovations and major changes in order to extend the story and present it to the audience in the fourth season. In this case, it would not be surprising that very important adjustments were made in the story of the series Kardeşlerim until the end of the season.

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *