Data sot shënon 6 maj dhe finalja e BBV dhe rrugëtimit të katër finalistëve po i vjen fundi. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë.

Ora e finales ka trokitur dhe Big Brother Vip 2 është gati të kurorëzojë fituesin. Luiz Ejlli, Dea Mishel, Efi Dhedhes dhe Krist Dragot janë banorët që prekën finalen e madhe.

Këto janë disa nga pamjet e para nga Tapeti i Kuq, ku do të shkelin ish-banorët e këtij edicioni.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *