Magazine Showbizz

Sot duket yll, por kështu dukej Laureta e Robertit vite më parë

Share on the social medias

Laureta dhe Roberti po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë pas ndarjes së këtij të fundit nga bashkëshortja Nora Istrefi.

Çifti në fjalë po vazhdojnë pushimet e tyre të dytat për këtë verë, shkruan InfoKosova.

Biondja bukuroshe beri për vetë shumë ndjekës pas konfirmit të lidhjes me Robertin.

Por një fotografi e cila po qarkullon në rrjete sociale, shihet se si Laureta kohë më parë dukej tërësisht ndryshe./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *