Sot dita e parë e Ramazanit, ja kush nga figurat tona publike agjëron muajin e shenjtë

Ramazani është muaji i shenjët për predikuesit e besimit Islam.

Muajin e sakrificës dhe mëshirës me shumë dashuri po e presin edhe shumë figura tona publike. Ndër ta janë:

Blerim Destani

Blerim Destani njihet si praktikues i fesë Islame. Me postimin e fundit ai tregoi se po e pret me shumë dashuri këtë muaj.

Arian Agushi

Arian Agushi i njohur si Gold Ag, njihet si besimtarë praktikues i fesë islame.

Fero

Fero është një nga artistët që hoqi dorë nga karriera muzikore duke iu përkushtuar fesë Islame.

Muaji i shenjët Feron e gjen në paqe me vetën.

Sresi

Stresi është një nga figurat publike që ka deklaruar se agjëron Muajin e Ramazanit.

Ariana Fejzullahu

Ariana me një postim ka treguar se do ta agjëroj muajin e Ramazanit.

Beatrix Ramosaj

Edhe Triksa shumë herë e ka treguar se muajin e shenjët për besimtarët Islam e agjëron.

Ajo mbrëmë ndau edhe një moment duke pregatitur hallvë, si shenjë respekti për këtë muaj.

Genta Ismaili

Genta me një postim na tregoi se këtë muaj përveç angazhimeve të shumta do ta praktikoj edhe agjërimin.

Donika Kadaj Bukupi

Donika është një ka politikanet më të zëshme në vendin tonë.

Donika me anë të një postimi ka treguar se do të agjëroj këtë muaj mëshire.

Majlinda Zeka

Edhe modelja e njohur me postimin e publikuar, bëri të kuptohet se këtë muaj po e nis me agjërim.

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *