Magazine Showbizz

‘Shumë editim përdor, ke komplekse me veten’, Ana e ‘Përputhen’ i kthehet ndjekësit

Share on the social medias

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Gjini është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit.

Një prej tyre e ka pyetur se përse e përdor aq shumë faceapp-in dhe Ana nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Shumë faceapp përdor, pse keni kaq kompekse?”, i ka shkruar ndjekësi.

“Faceapp për femrat është por shyqyr Zotit nuk kam asnjë kompleks me veten time”, i është përgjigjur ajo.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *