Magazine Showbizz

Shtatzënia ia ka shtuar oreksin Einxhelit, përfundon në këtë gjendje

Share on the social medias

Einxhel Shkira, së shpejti do të bëhet nënë për here të parë.

Bukuroshja zeshkane, bëri namin me pjesëmarrjen e saj në formantin, Big Brothet Albania Vip.

Me inteligjencën dhe shkathtësinë e saj ajo bëri për vetë një numër të madh adhuruesish.

Por, pikërish në atë izolim ajo gjeti dashurinë e jetës, DJ DAGZ, me të cilin krijoi një romancë shumë të bukur.

E çifti në fjalë ditë më pare zbuluan se janë në pritje të bebit të parë.

E tani që është në muaj e parë të shtatzënisë, Einxhelit iu ka shtuar oreksi dhe nuk ndalon së ngrëni.

Këtë e ka dëshmuar ajo vetë përmes kësaj foto./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *