Magazine Showbizz

Shpati bëhet më romantik se kurrë në ditëlindjen e Selvijes

Share on the social medias

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvija janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun.

Dyshja janë mjaft aktivë në rrjete sociale ku nuk i kursejnë dedikimet romantike.

Selvija ka festuar së fundmi ditëlindjen dhe Shpati e ka uruar publikisht.

Ai ka publikuar në Instastory një foto pranë saj duke i dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Urime ditëlindjen njeriu më i mirë i kësaj bote, gruaja ime ti që i dhe kuptim jetës sime.

Unë dhe Roeli të duam shum Jemi me fat që të kemi”, ka shkruar këngëtari.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *