Shoqja e Kiares thotë se mbahen mend ata që lidhen në BB VIP, reagon Luizi

Moderatorja dhe mikesha e ngushtë e Kiara Titos, Liesa Haxhiasllani, ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ku diskutoi ndër të tjera edhe për “faktorin X” që dikush duhet të ketë për t’u futur në “Big Brother” dhe për t’u mbajtur mend.

Në gjykimim e Liesës, në këtë format duhet të krijosh patjetër një histori dashurie që të mbahesh mend, gjë të cilën ajo s’do ta bënte.

”Jam shumë realiste dhe e di që një format si “BB” do të ishte shumë i mirë për mua në aspektin e rrjeteve sociale, e promovimit të emrit, ndoshta për një vend pune që mua do më pëlqente…

Por që të arrija në atë nivel, do më duhej mendoj unë, mbase jam gabim, një histori dashurie që unë nuk do ta bëja dot aty brenda.

Do të ishte pak e vështirë.”

“Në Big Brother po ta vëmë re, nga çdo edicion mend mund të mbajmë 2 apo 3 personazhe.

Nuk e di sesa mund të realizohej të isha pjesë e këtyre personazheve që do mbaheshin mend.

Jo të gjithë kanë një histori dashurie, por mbahet mend fituesi, dikush që u lidh me dikë. Rasti i Beniadës që ishte një fenomen për shkak të karakterit të saj.

Pra janë disa personazhe që kanë veçoritë e tyre, që mbahen mend”, – tha Liesa, deklaratë të cilën e dëgjoi dhe Luiz Ejlli.

Madje, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” nuk vonoi të komentonte në postim: “O teze”, duke etiketuar Liesën.

Kjo e fundit ia ktheu: “Ti je kategoria që do mbahet mend gjatë”.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *