Magazine Showbizz

Sheila Haxhiraj bën lëmsh rrjetin me deklaratën e fundit për Noizyn: “Më shumë se shokë”

Share on the social medias

Një deklaratë e Sheila Haxhirajt për reperin Rigels Rajku, i njohur nga të gjithtë si Noizy, po bën bujë të madhe në rrjet.

Në një ‘ask me a question’ në Instagram, një ndjekës e pyeti Sheilën për raportet e saj me Noizyn.

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më…”– ishte pyetja e ndjekësit, të cilit Sheila iu ka përgjigjur me një video krahas së cilës shkruan: “Më shumë se miq”, shoqëruar me një emoji.

Në fakt Sheila Haxhiraj dhe Noizy njihen prej vitesh dhe kanë një shoqëri shumë të mirë prej vitesh me njëri-tjetrin./panorama

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *