Magazine Showbizz

Sezona mjaft e ngarkuar me koncerte, ja ku takohen Sarah dhe Dj PM për t’u çmallur me njëri-tjetrin

Share on the social medias

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një nga çiftet më të pëlqyera të momentit.

Dyshja simpatike u lidhën gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Albania ndërsa lidhja e tyre po ecën për mrekulli prej muajsh.

Duke qenë se vera është sezonë e ngjeshur me koncerte për PM çifti gjejnë mënyra për t’u takuar.

Ka qenë Dagz ai që ka publikuar një video ku tregon çiftin teksa çmallet me njëri-tjetrin në autostradë, vendtakimi i tyre gjatë turit muzikor.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *