Serenay Sarıkaya’s style in the Aile series is the favorite of female viewers!

Serenay Sarıkaya, who played the character of Devin in the Aile (Family) series, returned to the screens after years with a project that deeply affected her fans.

Serenay Sarıkaya, who has stayed away from television series since the Medcezir series published in 2015, shared the lead role with Kıvanç Tatlıtuğ in the family series, which received very good ratings and was widely spoken, which was a development that pleased her fans.

In the story of the series, it is observed that an outfit was chosen that supports the strong stance and contradictory attitude of Devin’s character. When we look at the credits of the family series, Başak Dizer Tatlıtuğ and Burak Sanuk appear with the title “Styling”.

In other words, Başak Dizer, the wife of Kıvanç Tatlıtuğ, also takes part effectively in the Aile series and makes a great contribution to the creation of Styling.

The fact that Serenay Sarıkaya’s style of dressing is one of the most important elements that gives the image of a strong and self-sufficient woman does not go unnoticed.

From the first episodes of the series, the coats, combinations and style clothes worn by the Devin character were talked a lot by the female audience.

This situation, which also came to the fore in social media, combined with Serenay Sarıkaya’s smooth physique and beauty, became one of the shooting points of the Aile series.

Devin, who makes bold clothing choices, also presents an impressive elegance with jackets and shirts that will reveal her strength in business life.

There are some who understand how brave the character of Devin is even by looking at her clothes.

The viewers, who think that the stlists of the series have made the right choices, feel the need to examine Devin’s outfits in each new episode.

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *