Serenay Sarıkaya’s style in the Aile series is the favorite of female viewers!

Serenay Sarıkaya, who played the character of Devin in the Aile (Family) series, returned to the screens after years with a project that deeply affected her fans.

Serenay Sarıkaya, who has stayed away from television series since the Medcezir series published in 2015, shared the lead role with Kıvanç Tatlıtuğ in the family series, which received very good ratings and was widely spoken, which was a development that pleased her fans.

In the story of the series, it is observed that an outfit was chosen that supports the strong stance and contradictory attitude of Devin’s character. When we look at the credits of the family series, Başak Dizer Tatlıtuğ and Burak Sanuk appear with the title “Styling”.

In other words, Başak Dizer, the wife of Kıvanç Tatlıtuğ, also takes part effectively in the Aile series and makes a great contribution to the creation of Styling.

The fact that Serenay Sarıkaya’s style of dressing is one of the most important elements that gives the image of a strong and self-sufficient woman does not go unnoticed.

From the first episodes of the series, the coats, combinations and style clothes worn by the Devin character were talked a lot by the female audience.

This situation, which also came to the fore in social media, combined with Serenay Sarıkaya’s smooth physique and beauty, became one of the shooting points of the Aile series.

Devin, who makes bold clothing choices, also presents an impressive elegance with jackets and shirts that will reveal her strength in business life.

There are some who understand how brave the character of Devin is even by looking at her clothes.

The viewers, who think that the stlists of the series have made the right choices, feel the need to examine Devin’s outfits in each new episode.

Related Posts

Ndalimi i transmetimit të BBVK, Alaudin Hamiti tregon çka ndodhi

Ditën e sotme po komentohet jashtëzakonisht shumë lidhur me situatën e fundit në “BBVK”, ku po thuhet se transmetimi është ndërprerë për disa orë. Lidhur me këtë…

Rita dhe Fidani befasojnë me veprimin ‘midis’ New York-ut

Çifti shumë i dashur për publikun Fidani dhe Rita janë tejet aktiv në skenën e muzikës. Çifti kanë publikuar një video ku kanë treguar se do të…

Nuk do ta besoni se çfarë lidhje familjare ka Ryva Kajtazi me ketë banor të BBVK-së

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja….

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, do të bëhen prindër për herë të parë. Ata konfirmuan lajmin me anë të një…

35 vjet dallim në moshë, kush është nëna e kush e bija?

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës. Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e…

“Pak respekt për veten” Fatma ka dy fjalë për një nga banoret e BBVK

Fatma ka reaguar për një nga banoret e BBVK, bëhet fjalë për Santianë. Santiana është sqaruar ditën e sotme me Bucit për ngacmimin që ai i bëri….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *