Sëlla i jep fund beqarise ky është bukuroshi i cili i morri zemrën (FOTO)

Sude DOĞAR, e cila prej 3 sezonesh është aktorja kryesore në serialin Mos më Braktis. Sude DOĞAR fitoi admirimin e publikut me personazhin e Sıla në serialin Mos më Braktis. Ndërsa Sude DOĞAR, e cila është partnere me Emrah Akduman ose më mirë i njohur për publikun Tariku.

Sude DOĞAR, e cila fitoi admirimin e miliona njerëzve me personazhin e saj Sıla në serialin Mos më Braktis, do të largohet nga seriali Mos më Braktis në sezonin e 3-të, sipas skenarit.

Ndryshime shumë të rëndësishme përsa i përket skenarit do të ketë në sezonin e 4-të të serialit ‘Mos më lër’.

Si rezultat i këtyre ndryshimeve, tre nga katër aktorët kryesorë të “Mos më Braktis” do t’i thonë lamtumirë serialit.

Fatkeqësisht, nuk ka asnjë skenar të ri për personazhet të cilët u shfaqën në serial sezonin e kaluar.

Sude DOĞAR-it iu desh të linte filmin e saj të dashur, Mos më Braktis, me trishtim.

Nga informacionet e marra Sëlla u largua nga seriali përshkak të dashurisë të madhe që kishte për aktorin e ri që është shfaqur në sezonin e ri Keremi!

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *