‘Së shpejti’, Arbana zbulon surprizën që të gjithë e presin

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka qenë së fundmi një ndër personazhet më të komentuar, pasi u përfol se këtë vit nuk do t’i besohej asaj edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip’.

Më pas burime pranë televizionit zbuluan ajo do të zëvendësohej nga Ledion Liço, vendim që erdhi si surprizë për gjithë ndjekësit e formatit disa prej të cilëve kërkojnë me ngulm kthimin e saj.

Por në një postim të fundit, vetë moderatorja ka treguar se së shpejti do të rikthehet në ekran duke mos ndarë më shumë detaje.

Na ngelet vetëm të presim nëse postimi i Arbanës lidhet me ‘Big Brother Vip’ apo ndonjë projekt të ri.

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *