Sara i shkoi në shtëpi e publikoi foto me të, por Bardhi habit të gjithë me veprimin

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë cifti i krijuar brenda Big Brother Vip Albania.

Sara u eleminua para pak dite ndërsa Bardhi Prime-n e kaluar pasi u njoftua se e ëma e tij është e sëmurë në spital.

Për këtë cështje Sara ngriti pikepyetje duke aluduar se menaxheri i Bardhit, Jetmiri e ka inskenuar sëmundjen e nënës vetëm për ta nxjërr nga shtëpia Bardhin, pasi ishte kundër lidhjes me Saren.

Pavarësisht kësaj, Sara u nis drejt Kumanovës duke shkuar në shtëpinë e Bardhit madje pak minuta më parë publikoi një foto krah Bardhit duke shkruajtur ‘Ju duam’.

Mirëpo, ndjekësit u befasuan pse Bardhi nuk e ka ripostuar këtë fotografi në Instagramin e tij apo ka qenë edhe ky veprim i menaxherit pasi i ka në menaxhim Instagramin e tij./InfoKosova/

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *