Magazine Showbizz

Sa zonjë dhe e re duket nëna e Genta Ismajlit

Share on the social medias

Genta Ismajli mbetët një emër i njohur në mediet rozë.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, ajo gjithmonë duket perfekte me stilin e saj.

Këtë herë, në ditëlindjen e nënës ajo ka publikuar një imazh të bukur të saj, ku duket tejet me stil dhe shumë zonjë.

E sa i perket projekteve muzikore Genta po ben nje pauze. /Kosovarja/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *