Magazine Showbizz

Sa e ëmbël dukej Megi Pojani kur ishte fëmijë, shikojeni (FOTO)

Share on the social medias

Megi Pojani sot është ndër modelet dhe moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar, shkruan Billbordi.net

Ajo merr vëmendje me secilën paraqitje të saj dhe komentohet shumë për format që ajo posedon.

Megi shpesh ndanë foto të ndryshme me 445 mijë ndjeksit e saj në Instagram, e që shpesh janë të nxehta.

Së fundi ajo ka ndarë një fotografi nga koha kur ishte fëmijë dhe kaq e ëmbël dhe simpatike paska qenë ajo./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *