Magazine Showbizz

Ryva del me pi kafe, kombinimi i saj në veshje merr gjithë vëmendjen

Share on the social medias

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare.

Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ani pse është një grua që i kushton vëmendje profesionve të saj, Ryva është edhe një nënë dhe një grua shumë e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe.

E veshur thjeshtë dhe me shumë stil, Ryva po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *