Rüya Helin Demirbulut’s career leap has begun with the Ego series!

Things get very complicated in the Fox TV series, which is broadcast under the name of Erkeğe Güven Olmaz (Do Not Trust Men) and is spoken with the abbreviation EGO. The high level of audience interest in the story of the series expresses a meaningful support for the continuation of the project.

After years, the duo of Alperen Duymaz and Melisa Aslı Pamuk met again in the lead role and their energy and strong harmony brought the audience to the screen again.

In addition to the outstanding performances of the two leading actors, the meaning of the EGO series for Rüya Helin Demirbulut increases with each passing week.

The experiences of the character of Elif in the story are actually the kind that will cause the female viewers to take great lessons… The character of Elif, while dreaming of marriage with her fiancé, took unbecoming steps against Sibel’s games, who intervened.

Signs were given that the character of Elif would be at the forefront in the later part of the story in the 7th episode. Through this character, the screenwriters placed Rüya Helin Demirbulut at the key point of the series.

The character of Elif says the following in the images reflected in the trailer: “I am no longer the old Elif. I have done things that do not suit my destiny so that I am with a man I do not love.”

In the 7th new episode of the series, Elif, who mixed things up by saying that she was pregnant at the wedding of Sibel and Erhan, let’s see if this wedding can be an obstacle.

Will Sibel believe Elif’s statement and stop signing with the thought that Erhan will become a father in the future?

Fans of the series, who will begin to watch the great rivalry between the two women in the story of the series, will also focus on the reflections of the events in EGO on their own lives.

It is known that many female TV series fans have gained important experiences by looking at the actions of both Sibel and Elif characters and empathize with their situation.

Such events of the EGO series, which reflect on life and make female viewers question themselves, seem to be one of the main reasons for the series’ attention.

At this point, Rüya Helin Demirbulut, who is a key character, has a very good opportunity to rise in terms of her own career.

The young actress, who has proven that she has used this opportunity well with her performance so far, has also started to be on the agenda in social media.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *