News

“Rroftë babo komandanti ynë”, ironizon Gjekmarkaj: Niko u përballë vetë me spiunët në Gramsh, por modestia s’e lë të duket heroik

Share on the social medias

Agron Gjekmarkaj, ka ironizuar në rrjete sociale lidhur me ngjarjen e ndodhur në uzinën në Gramsh.

Nëpërmjet një statusi në Twitter, Gjekmarkaj ironizon ndërsa shprehe se në Gramsh ka qenë vetë ministri Niko Peleshi duke u përleshur e spiunët, por nga modestia nuk synon të duket heroik.

Statusi:

“Në Gramsh, Niko kishte qënë vete duke u perleshur me spiunet po modestia nuk e le të duket heroik, madje kur nuk dihej si merrte situata thone qe paskësh vikatur rrofte Babo komandanti yne i pergjithshem , rrofte Bakja zv i tij dhe si Oso Kuka u hodh mbi dushman!!!”-shprehet Gjekmarkaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *