Roza i ‘kërkon llogari’ Romeos pasi e kishte bërë unfollow në Instagram, ky i fundit habit me përgjigje

Pak momente më herët banorët e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri ‘BBVK’ janë mbledhur në tavolinën e ngrënies dhe ajo çka ra në sy ishte biseda e zhvilluar nga Romeo dhe Roza.

Kjo e fundit rikujtohet se Romeo e ka hequr prej shokëve në Instagram, sakaq ajo siç duket i kërkon paksa ‘llogari’ atij.

Roza: Dhe u kujtova që më kishe bërë unfollow në Instagram pastaj

Rike: Po ai pse rri afër meje se e njoh prandaj

Roza: Kë njeh? Kë njeh? Mirë kush e ka instagramin tënd i thuaj të më bëjë follow back

Romeo: Vetëm kështu nuk e meritove bëji bllok!

VIDEO

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *