Romeo Veshaj tregon historinë që fshihet pas unazës me të cilën Donaldi i propozoi Borës

Pak ditë më parë, në premierën e ‘5 herë jo’, Donald Veshaj iu ul në gjunjë Bora Zemanit duke i propozuar për martesë. Teksa të gjithë u emocionuan nga ky moment romantik, së fundmi Romeo na ka treguar se ka qenë ai i cili ka zgjedhur unazën.

I ftuarit në “Dancing With The Stars”, për të shoqëruar Fifin në kërcim, Romeo ka përfituar nga rasti të urojë “kunatën” e tij, ai zbuloi edhe historinë e unazës që moderatorja mban në gisht.

Romeo tha se ka qenë ai që e ka zgjedhur, jo Donaldi, pasi ky i fundit kishte frikë se do ta kuptonin që po bëhej gati për propozim.

“Unazën ia mora unë, nuk e zgjodhi Donaldi. E kam provuar në gishtin tim, prandaj është e madhe, 1-2 cm. Donaldi tha: “Nuk mund te futem në argjendari se do kuptohet”. E i thashë që do të shkoja unë, ndërsa atje më thanë: ‘Bravo Romeo, sa ke ndryshuar, do martohesh’. Pastaj më kërkuan një foto të vajzës, për ta zgjedhur…” – tregoi aktori, ndërsa zbuloi edhe përgjigjen që i kishte dhënë në argjendari, kur e kishin pyetur ta përshkruante vajzën me fat.

“U thash: “Ajo ka sytë më të bukur në botë” dhe më treguan këtë unazën, që është pak e madhe..” – tha Romeo, ndërsa i dhuroi edhe një përqafim kunatës së tij.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *