Romeo merr në krahë Beniadën, performanca e dyshes në “Më Lër të Flas”

Beniada Nishani dhe Romeo Veshaj patën një moment të bukur në “Më Lër të Flas”. Në mbyllje të pjesës së dytë të emisionit, Romeo teksa po falenderonte të ftuarit për pjesëmarrjen i kushtoi më tepër vëmendje Beniadës.

“Do doja shumë të falenderoja gjithë të ftuarit që ishin në panel me ne, një duartrokitje për Beniada Nishanin”, – tha Romeo.

Nën tingujt e këngës së “Weekend- Can’t Feel My Face”, të kënduar nga Edea, Romeo ftoi për të kërcyer Beniadën. Dyshja duken shumë simpatikë pranë njëri-tjetrit, ndërsa edhe publiku ka shprehur gjithmonë interes për t’i parë bashkë.

Modelja foli gjithashtu ekskluzivisht për ndarjen e saj të fundit.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *