“Romeo i ka ngacmuar Klean”, vjen reagimi i Elgitit pas akuzave të bujshme nga Meritoni, ja çfarë qëndrimi mban këngëtari

Meritoni dhe Romeo kanë patur një debat të ashpër gjatë spektaklit të sotëm në “Big Brother Vip”.

Në momentin e lançimit të publicitetit, Romeo akuzoi Meritonin se merret me gratë e shokëve, duke iu referuar këtu ngacmimeve ndaj Heidit.

Meritoni ia ktheu ashpër tek i tha se në fakt namin për t’u marrë me gratë e shokëve e ka vetë Romeo dhe për këtë i kanë dalë video jashtë shtëpisë.

Meritoni i referohej deklaratave të reperit Clevio i cili është shprehur se Romeo i ka ngacmuar Klean Elgitit.

Romeo e ka kuptuar se çfarë po i referohej Meritoni, ndaj i ka përmendur vetë këta emra.

Pas kësaj situate, një reagim ka ardhur nga vetë Elgiti.

Mesa duket ai vazhdon t’i qëndrojë krah mikut të tij duke mos i marrë parasysh akuzat e Meritonit.

“Lojtar i dobët…Ka 2 orë prime për @romeoveshaj. Për kë do flisnit po mos ishte Romi”- ka shkruar ai me anë të një postimi në InstaStory.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *