Magazine Showbizz

Rita grimohet e bëhet si “loqkë”, me këtë pamje do ta çmend Fidanin

Share on the social medias

Rita Haziri, po vazhdon të jetë ende aktive në rrjetet sociale.

Ajo së bashku me të dashurin e saj, Fidan Gashin, janë çifti më i përfolur i momentit.

Duke qenë se jemi në pikun e sezonit, të dy janë shumë të angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

E Rita natyrisht që kujdeset shumë për dukjen e saj dhe në çdo paraqitje shkëlqen.

E rregulluar te grimerja, Rita me këtë pamje do ta çmend sërish Fidanin./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *