Magazine Showbizz

Rita bëhet gati për dasmë, kështu kombinohet ajo me Fidanin

Share on the social medias

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka pak kohë në skenën muzikore, ajo është shumë aktive me projekte dhe këngët e saj.

Ajo çka e veçon atë si artiste, është se Rita këndon dhe përformon së bashku me të dashurin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja shihen gjithmonë së bashku, e ka qenë Rita që ka publikuar një foto ku shihet krah tij, e veshja e tyre merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *