Rikja e pyet nëse do të adoptojë fëmijë, Egla jep përgjigjen epike (VIDEO)

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka kaluar e qetë dhe me rrëfime personale. Ndonëse pak ditë më parë patën një përplasje të pahijshme, Egla dhe Rike sot kanë biseduar në oborrin e shtëpisë për familjen dhe planet për fëmijë.

Rike e pyet Eglën nëse ka menduar të adoptojë fëmijë. Egla thotë se i përgëzon çiftet që marrin një hap të tillë të guximshëm por vetë do të donte të kishte fëmijën e saj biologjik.

Egla: Kur nuk erdhi, nuk erdhi unë nuk mund të sforcohem me këtë gjë.

Rike: Kam një shoqe që 46 vjeç dhe ka adoptuar.

Egla: E vlerësoj dhe e admiroj që kanë atë kurajo, por është zgjedhje personale.

Kujtojmë se të dyja banoret i shpëtuan eliminimit spektaklin e djeshëm dhe mesa duket kanë bërë paqe.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *