Revoltohet Getinjo: ‘Më bëni bllok nëse pëlqeni këtë banore në BBVK’

Reperi nga Kosova, Getinjo ka qenë një nga ish-banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova” në edicionin e kaluar.

Por mesa duket këngëtari e ndjek shpeshherë edhe edicionin e dytë të tij.

Ditën e djeshme ai ka postuar në Instastory një video TikTok-u ku po debatonte Ilirjana me Edonën.

Getinjo jep qëndrimin e tij në lidhje me situatën si më poshtë:

Shumë e matur Ilirjana dhe shumë me kulturë.

Në TikTok e pashë rastësisht këtë video.

Kjo Edona definitivisht është pasqyrë e tmerrshme e njeriut në fjalor.

Në videon pasardhëse në Instastory ai iu thotë ndjekësve të tij që mos ta ndjekin më nëse mbështesin Edonën.

Të shumta ishin edhe replikat e fansave që mbështesin Edonën, që reperi vendosi të publikojë disa prej tyre.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *