Reperi i njohur konfirmon se është në një lidhje dashurie, publikon foton e partneres

Mozzik është një personazh publik që shpesh herë ka bërë lëmsh rrjetin, ku herë deklaron se është në lidhje dashurie dhe më pas konfirmon se është beqar.

Këngëtari po shijon disa pushime në Lapland në Finland dhe në postimet e shpeshta të bëra në Instagram, artisti nuk ka publikuar ndonjë fotografi për të zbuluar se nën shoqërinë e kujt po i kalon këto pushime.

Mirëpo mbrëmjen e kaluar, reperi i njohur ka vendosur të ngacmojë ndjekësit e tij në profilin e Instagramit, duke pretenduar se është nën shoqërinë e një vajze.

Ai ka publikuar imazhin një vajze në krevat me një pamje të mrekullushme, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “Natën e mirë botë”. Vetëm pak minuta më vonë, ky postim është fshirë nga Instastory i artistit.

Pavarësisht se në media qarkulloi lajmi se vajza në foto ishte e dashura e Mozzik, nga një kërkim i thjesht në internet figuron se kjo fotografi në fakt është thjesht fotoja ilustruese e një resorti në Finlandë.

Mesa duket qëllimi i artistit ka qënë të ngacmojë ndjekësit e tij dhe këtë ia ka arritur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Kujtojmë që Mozzik ka qenë në një lidhje me artisten Loredana, me të cilën ka një vajzë. Pavarësisht se kjo e fundit po shijon një lidhje dashurie me futbollistin Karim Adeyemit, Mozzik ende përflitet se i dedikon këngë ish-bashkëshortes së tij.

Reperi ka vetëm pak javë që ka publikuar këngën “Zani” dhe një pjesë e mirë e përdoruesve të rrjeteve sociale, dyshonin se kjo këngë i dedikohej Loredanës. Lidhur me këto pretendime, Mozzik u detyrua të bënte një postim në profilin e tij të Instagramit, ku shkroi:

“Njerëz të dashur. Unë disa suksese në muzikë, me këngë dashurie i kam bërë në karrierën time. Nuk do të thotë se secila këngë i dedikohet lidhjes sime të mëparëshme. Unë e dua shkrimin për dashurinë edhe e di se secili ka dicka brenda vetes që nuk e shpreh“.

“Nëna e vajzës sime është prej kohësh e lirë sikurse edhe unë. Të dy jemi mirë me njëri-tjetrin dhe jemi të lumtur me jetën që kemi. Unë jam artist i këtij zhanri dhe gjithmonë kam për t’i kënduar dashurisë, rrugës, njeriut. Ju dua. Shijoni këngën e re Zani”.

FOTO:

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *