Rekord personal, Rikja zbulon se sa herë ka bërë seks brenda një nate

Së fundmi në shtëpinë e “Big Brother VIP” është krijuar një lojë mes banorëve.

Ata duhet ti drejtojnë njëri-tjetrit pyetje dhe kanë dy zgjedhje; të thonë të vërtetën ose të përballen me sfidën.

Kështu, një nga pyetjet që Rikja mori prej Romeos ishte se sa herë ka kryer marrëdhënie seksuale brenda një nate.

Në kundërshtim të përgjigjes, Rikja duhet të puthte Eglën në buzë.

Duke parë opsionin e dytë, Rikja zgjodhi ti përgjigjet Romeos, duke zbuluar se ajo ka bërë tre herë seks brenda një nate.

Rikja u pyet gjithashtu edhe se kë nga personazhet në BBV sheh më pak VIP, duke thënë emrin e Eglës.

VIDEO

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *