Rekord personal, Rikja zbulon se sa herë ka bërë seks brenda një nate

Së fundmi në shtëpinë e “Big Brother VIP” është krijuar një lojë mes banorëve.

Ata duhet ti drejtojnë njëri-tjetrit pyetje dhe kanë dy zgjedhje; të thonë të vërtetën ose të përballen me sfidën.

Kështu, një nga pyetjet që Rikja mori prej Romeos ishte se sa herë ka kryer marrëdhënie seksuale brenda një nate.

Në kundërshtim të përgjigjes, Rikja duhet të puthte Eglën në buzë.

Duke parë opsionin e dytë, Rikja zgjodhi ti përgjigjet Romeos, duke zbuluar se ajo ka bërë tre herë seks brenda një nate.

Rikja u pyet gjithashtu edhe se kë nga personazhet në BBV sheh më pak VIP, duke thënë emrin e Eglës.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *