Magazine Showbizz

Reja e Gilit gati për të realizuar ëndrrën e saj jetësore

Share on the social medias

Herolina, që së fundmi ka bërë xhiron në rrjet si reja e këngëtares së njohur Gili, po kurërozon një projekt të madh, për të cilin mesa duket ka punuar prej kohësh.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që shumë shpejt vjen brand-i i veshjeve “Herolina”.

“Jam shumë e emocionuar të njoftoj se pas një viti punë të palodhur dhe përkushtimi, ëndrra ime e jetës po bëhet realitet.

Që kur mbaj mend, ka qenë gjithmonë qëllimi im të arrij atë që më bën të ndihem e gjallë dhe të kem pasion për të. Prezantimi i HEROLINA THE BRAND, së shpejti” – është shprehur ajo përmes rrjeteve sociale. /Prive

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *