Magazine Showbizz

Reagon Luana Vjollca pasi Top Channel e nxori jashtë loje dhe i bënë atë që nuk e priste

Share on the social medias

Mbrëmjen e kaluar faqja në Instagram e programit “Shiko Kush Luan” është fshirë duke u zëvendësuar me atë të “Dancing Ëith The Stars”, programit më të ri që pritet të nisë në Top Channel.

Pak minuta më parë lidhur me këtë ka reaguar moderatorja Luana Vjollca e cila ka postuar disa foto me shkrimin “Mos i qani hallin kalorësit që ka varur këmbët”.

Mos vallë është kjo një përgjigje për ish eprorët që e zëvendësuan.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *