Magazine Showbizz

Reagon Arbana Osmani për “BB VIP”, por çfarë panë ndjekësit tek postimi i moderatores që shpërthyen në lumë komentesh dhe kritikash

Share on the social medias

Pasi Einxhel dha dje lajmin e ëmbël se ajo dhe Dj Dagz jan në pritje të një bebushi, të shumtë kanë qenë personazhet publik që janë emocionuar.

Mes tyre edhe Arbana Osmani. Moderatorja e “Big Brother VIP” entuziaste për lajmin ka ndarë në Instagramin e saj momentet më të bukura sipas saj të reality show-t.

Por e gjeni dot kë harroi? Pikërisht Donaldin, të cilin vetë moderatorja e ka quajtur lezetin e “Big Brother VIP”.

Arbana ka postuar momente me Sabianin, Fifin, Dagz dhe PM, Einxhel, Iliri, por pa Donaldin dhe pa Beatrix. Ndjekës e komentues të shumtë kanë “shpërthyer” në këtë postim të Arbanës duke kujtuar se kush e bëri show-n e vërtetë i cili i mbushi mirë xhepat e produksionit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *