Publikohet foto e Edona James kur ishte me kancer, bën deklaratën e dhimbshme

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, ka rrëfyer për kohën kur ishte e sëmurë me kancer.

Në një intervistë për ATV, ajo tha se ka qenë një periudhë shumë e rëndë për të.

“Ka qenë shumë e rëndë. Kam menduar se nuk kam e kam shumë gjatë, kam menduar se do të vdes. Ka qenë shumë e vështirë. Mas miri është nuk duhet të mendosh. E kam ditur që do ta fitojë. I kam thënë një shoqes se kam me e prish kancerin. Kam thënë, ti duhet me jetu”, u shpreh ajo.

“Në atë kohë më kanë përkrahur të gjithë. Negativitetin mos me e lënë të ti brenda. Kam gati pesë vjet që jam shëruar, ishalla nuk vjen më”, tha ajo.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *