Magazine Showbizz

Pse Ariana e fsheh pikën në mes të ballit?

Share on the social medias

Ariana Fejzullahu vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të medias rozë.

Ajo dallohet për bukurinë dhe stilin e veçantë që ka.

Por, në videon e fundit që ka postuar në InstaStory vihet re pika e saj në mes të ballit e që shpesh herë e fsheh.

Edhe pse në moshën e adoleshencës është njohur si “çika me pikë në ballë”, si duket tani nuk është se i pëlqen te i vihet në pah./kosovarja

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *