Prishet marrëdhënia mes Armaldos dhe Kiarës? Maestro zbulon si qëndron e vërteta e miqësisë së tyre

Armaldo Kllogjeri gjatë një interviste telezive, ka folur për marrdhënien që ka me Kiara Titon.

Ai ka hedhur poshtë fjalët se marrëdhënia mes tyre është prishur. Pavarësisht faktit që nuk ndiqen në Instagram, ai shprehet se kanë një marrëdhënie të mirë dhe e ka telefonuar për ta uruar pasi mori propozimin për martesë nga Luizi.

Erjola Doci: Brenda shtëpisë së Big Brother me Kiara Titon kishit afrimitet, jashtë nuk ndiqeni në rrjetet sociale, ka ndonjë gjë që nuk shkon?

Armaldo Kllogjeri: E vërtetë është? Nuk e dija, ku e kam telefonin?

Ronaldo Sharka: Ai bën sikur s’di të përdorë Instagramin.

Armaldo Kllogjeri: Ku e kam telefonin se do i bëj kërkesë tani.

Ronaldo Sharka: Si është raporti juaj sot?

Armaldo Kllogjeri: E kam telefonuar Kiarën, e kam uruar për propozimin që i ka bërë Luizi për martesë, besoj se martesa e tyre do jetë në qendër të vëmendjes nga të gjithë shqiptarët dhe nga diaspora.

VIDEO:

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *