Magazine Showbizz

Plas keq mes kolegëve: I përmendi tradhtinë, moderatori i njohur i ‘Top Channel’ ironizon përsëri Donald Veshajn (VIDEO)

Share on the social medias

Marrëdhëniet mes Flori Gjinit dhe Donald Veshajt nuk duket të jenë aq të mira.

Së fundmi Flori publikoi një video në TikTok ku realizon një trend të fundit mirëpo ndjekësit e kanë lidhur menjëherë këtë video ironike me aktorin Donald Veshaj.

“Mund të kisha thënë që nuk bën për prezantim, por nuk e bëra dhe thashë nuk është keq për atë format”, thuhet gjatë videos që Flori ka publikuar.

“Për kë mendon ti?”, pyet moderatori ndjekësit teksa shumë i përmendin Donaldin.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *