Magazine Showbizz

Pas shumë kohësh Antonela takohet me Mevlanin

Share on the social medias

Antonela Berisha sa ishte në emisionin e dashurisë “Përputhen” ishte në njohje me Mevlanin, i cili më pas zgjodhi rivalen e Antonelës për tu njohur më shumë.

Ani pse zgjodhii atë, ata duket se mbajnë kontakte të mira me njëri tjetrin, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ku shihet Arjani dhe Mevlani teksa rrinin së bashku.

Të buzëqeshur e me humor të mirë dukeshin që të tre, dhe duket se nuk kishte hatërmebtje mes tyre.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *