Magazine Showbizz

Pas propozimit për martesë, Einxhel zbulon se ku do ta kalojnë mujin e mjaltit me Dagzin

Share on the social medias

Moderatorja dhe modelja Einxhel Shkira ka postuar një status ku tregon se do martohej me dikë që thotë fjalët që ajo do dëshironte dhe duket se partneri i saj Dj Dagz i plotëson këto kushte, shkruan Billbordi.net

Prandaj Einxhel ka zgjedhur t’i propozojë vetë e para, si Elsa e Pallatit 176, “DJ Dagz marry me”, shkruan ajo dhe përgjigja e dj Dagz nuk ka vonuar: “S’jam dhe aq i mirë jo. A këtë “marry me” s’e mendojmë as 2 herë”.

“Tani mund të them që jam grua me fat. P.s: Zemra bëhu gati për Maldive se do të çoj në muaj mjalti”, ia kthen Einxhel.

Tani që po përflitet se do të bëhen edhe prindër së shpejti besojmë se edhe dasma s’do të jetë e largët./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *