Magazine Showbizz

Pas një kohe shumë të gjatë, aktorja Teuta Krasniqi jep lajmin e madh

Share on the social medias

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun tonë.

Por, ajo për një kohë relativisht të gjatë ka pauzuar nga profesioni i saj.

Ndërsa, sonte ajo ka thënë lajmin e madh për fansat e saj, duke treguar se një serial i ri po vjen.

Këtë lajm ajo e ka dhënë përmes një postimi në Instagram, duke treguar se seriali fillon në shtator dhe quhet “Tre vllaznit”. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *