Pas ndarjes nga Stresi, Kejsi i jep fund beqarisë? Bën ‘lëmsh’ rrjetin pas postimit të fundit

Keisi është kthyer në një emër shumë të komentuar në titujt rozë, për shkak të lidhjes që dikur kishte me reperin e njohur, Stresin.

Prej kohësh dyshja i kanë dhënë fund romancës së tyre, duke i lënë hapsirë njëri-tjetrit për një jetë të re. Në çdo dalje të tyre ata nuk ngurrojnë të tregojnë se ruajnë shumë respekt për njëri-tjetrin.

Përmes postimit të fundit ne rrjetin social “Instagram”, Kejsi ka rritur dyshimet se është fejuar, duke postuar dorën e saj me një unazë.

Megjithatë ende nuk ka një reagim zyrtar nga ana e saj përveç fotos që ka trazuar rrjetin.

FOTO:

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *