Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha në krahet e reperit të njohur

Sara Hoxha, e njohur si influencere dhe partnerja e mëparshme e reperit Ledri Vula, ka zgjedhur të përqëndrohet tek vetja dhe të shijojë ditët e saj në pushim, në shoqërinë e vajzës së saj, PoemBlu, dhe mikes së ngushtë, këngëtares Dhurata Dora.

Dyshja e shoqeve, së bashku me të bijën e Sarës, kanë zgjedhur një destinacion jashtë shtetit për t’i kaluar këto momente relaksi.

Ato po shijojnë kohën e tyre në bregdet, ku kënaqësia e rërës së artë dhe detit kristal është bërë pjesë e përditshmërisë së tyre.

Përveç momenteve të qeta në plazh, Sara ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi në llogarinë e saj në rrjetet sociale, ku shfaqet duke festuar në një klub nate.

Interesant është fakti që në këtë imazh, ajo është e shoqëruar nga reperi gjerman Luciano, i njohur ndryshe si “Loco”, si dhe nga disa prej shoqeve të saj të ngushta.

Situata bën të lindë pyetja nëse Sara dhe Luciano ishin aty së bashku për të festuar, apo takimi i tyre ishte thjesht një rastësi në atmosferën e ngrohtë të natës.

Në këto kohë rrjetesh sociale dhe spekulimesh të vazhdueshme, ende nuk ka një konfirmim zyrtar mbi ndarjen e Sarës nga Ledri.

Asnjëri prej tyre nuk ka komentuar publikisht mbi lajmet që qarkullojnë, duke lënë fansat dhe ndjekësit në pritje të një sqarimi të mundshëm.

FOTO

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *