Magazine Showbizz

Pamje të reja nga dasma e çiftit Rinor dhe Njomza (FOTO)

Share on the social medias

Një nga çiftet më të famshme të Instagramit, Njomëza dhe Rinor Kastrati, kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.

Dyshja është shumë e njohur në Instagram dhe ndjeken nga mijëra fansa që kanë parë të rritet dashuria e tyre.

Çifti kanë më shumë se 6 vite bashkë. Indeksonline ju sjell pamje nga dasma e tyre.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *