Pak para së të bëhet nënë për herë të parë, Kiara Tito bën gafën e madhe

Sot festohet Dita e Verës, një festë kombëtare që sjell harmoni në çdo tryezë familjare shqiptare.

Personazhet e njohur kanë shfrytëzuar rastin për të ndarë urimet e tyre dhe ndër të parët le të themi se janë çifti Luiz-Kiara.

Moderatoja ka postuar në “Instastory” një foto të saj duke u puthur me Luizin, por ajo që mori vëmendje është urimi i saj.

Kiara ka uruar ditën e verës, duke shënuar si datë muajin Prill.

“Gëzuar ditën e verës. 14.4”, shkroi ajo ku numri (4) simbolizon muajin prill dhe jo muajin e 3-të (marsin).

Moderatorja e kuptoi shpejt gabimin dhe e ripostoi foton të korrigjuar por ne arritëm të siguronim të dyja fotot.

FOTO

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *